Polski (PL)English (UK)

Tylko do 13 listopada! Zamów bezpłatną książkę, aby dobrze inwestować w dobro!

Dobra inwestycja? Inwestycja w dobro? To możliwe! Ta „gra słów” definiuje w krótkich słowach zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych. Bo to przecież na organizacjach pozarządowych spoczywa obowiązek odpowiedniego zarządzania finansami i powiększania kapitału, który następnie odpowiednio inwestowany, będzie służył innym.

 

Działaj zgodnie z prawem, postępuj w przejrzysty sposób, unikaj konfliktu interesów i prowadzenia nieetycznych inwestycji – te i inne zasady bezpiecznego zarządzania pieniędzmi w organizacjach pozarządowych zostały omówione w publikacji  „Dobrze inwestuj w dobro!”, której współautorami są m.in. dr Ewa Balcerowicz (Fundacja CASE), dr Tomasz Perkowski (Fundacja na rzecz Nauki Polskiej), Andrzej Rybus-Tołłoczko (Doradca Wojewody Mazowieckiego, Przewodniczący Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego), Paweł Łukasiak (Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce).

  

Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym, jak rzetelnie rozliczać środki, dlaczego warto posiadać zróżnicowane źródła finansowania, jak korzystać z pomocy ekspertów i jak podnosić swoje kompetencje finansowe, jak budować swoją stabilność finansową w oparciu o kapitał żelazny, sięgnij po poradnik „Dobrze inwestuj w dobro”

 

W książce tej można znaleźć cenne wskazówki zarówno dla organizacji, które dopiero zaczynają swoją działalność w trzecim sektorze, jak i dla tych, które są w nim obecne od lat. Wierzymy, że organizacje pozarządowe mogą być stabilne, przejrzyste, solidnie wywiązujące się ze swoich obowiązków, dbające o swój rozwój.

 

Zamów bezpłatną publikację (wersja papierowa) przez formularz zamówienia.

 

Liczba sztuk jest ograniczona, o wysyłce decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 listopada.

 

Publikację można też pobrać w formacie PDF

Dobrze inwestuj w dobro 2013!

 

Dowiedz się więcej na temat inwestowania w dobro – obejrzyj filmiki z wypowiedziami ekspertów. Wejdź na dobrzeinwestuj.funduszwieczysty.pl

Publikacja powstała w ramach projektu "Dobrze inwestuj w dobro! Nowe horyzonty zarządzania finansami na rzecz dobra wspólnego" realizowanego przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.