Polski (PL)English (UK)

Powstał Fundusz Wigilijny

Wigilia to czas szczególny, kiedy wszyscy pamiętamy o swoich najbliższych. To także czas, kiedy powinniśmy pamiętać o innych - tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Z inicjatywy Pawła Łukasiaka – prezesa Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce powstał Fundusz Wigilijny. 

 

Dzięki Funduszowi osoby potrzebujące wsparcia nie spędzały Wigilii samotnie. To ważne, aby tego dnia każdy miał szansę usiąść przy wspólnym stole. Dzięki Funduszowi Wigilijnemu już niebawem ośrodki dla kobiet, samotnych matek i kobiet z dziećmi, jadłodajnie oraz noclegownie otrzymają wsparcie w postaci:

  • dofinansowania wydawanych posiłków w okresie Świąt Bożego Narodzenia,
  • doposażenia kuchni (sprzęt AGD, akcesoria kuchenne) tychże placówek w pozostałych miesiącach.

  

Jak mogę wesprzeć fundusz?

 

Wszystkie osoby i organizacje, którym bliski jest ten sposób myślenia, zapraszamy do wsparcia funduszu. Można to zrobić w następujący sposób:

  • wpłata na konto funduszu (informacje o numerze konta dostępne pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.),
  • wsparcie rzeczowe,
  • wsparcie w promocji funduszu i jego celów, np. poprzez umieszczenie informacji na swojej stronie.

Jesteśmy otwarci również na inne formy współpracy, w razie pytań zapraszamy do kontaktu z Akademią Rozwoju Filantropii pod numerem telefonu 22 622 01 22, wew. 27 lub adresem e-mal Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.